Fason Üretim​

Bir firmaya ait bir markanın başka bir firmanın tesislerinde üretilmesidir. Günümüzde sıkça başvurulan bir yöntemdir. Kimi zaman kapasitelerin yeterli olmadığı, kimi zaman kaynakların daha verimli kullanılmak istenildiği, kimi zamanda zamandan tasarruf etmek amaçlı başvurulan bir yöntemdir. Taleplerdeki artış ve çeşitlenme nedeniyle fasona olan eğilim sürekli artış göstermektedir.
Flavo kozmetik kimya sanayi A.Ş. olarak yaklaşık 4 yıldır İyi kozmetik uygulamaları kapsamında Ostim Timko 2'de bulunan yaklaşık 1000 m2'lik üretim alanında, dermo kozmetik üretim ile size ait markalara özel cilt ve saç bakımı ve vücut ürünlerini, çevreye duyarlı Sağlık Bakanlığı Mevzuatına uygun olarak üretim yapmaktayız.

Hem üretim hem de akademik olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile isterseniz sizin kendi standartlarınıza, isterseniz bizim sizin için belirleyeceğimiz yüksek standartlara göre sizin için üretim yaparak, markanızı en iyi şekilde temsil edebiliriz. Kaliteli ürün formülasyonu ve kaliteyi her üretimde koruyarak fason üretim yapmayı şiar edinerek hem size hemde müşterilerinize en iyi hizmeti sunmaktayız.

FLAVO Kozmetik olarak en önemli amaçlarımızdan biride fason imalatta çözüm ortağınız olmaktır. Düzenleyeceğimiz özel sözleşme ile markanızın AR-GE, ÜR-GE, üretim ve sevkiyatı konularında her türlü destek olup ayrıca yasal mevzuat ve çözümleri konusunda uzman kadromuz ile her aşamada yanınızda yer almaktayız.

Özellikle AR-GE konusunda uzman kadromuz ile yeni ürün fikirlerinizi geliştirmenize katkıda bulunarak tamamen size özel ürün hizmeti sunabilmekteyiz. Bu sayede pazarlama faaliyetlerinizde daha özgün davrana bilme, daha uygun maliyet çıkarabilme ve daha optimal kazanç elde edebilme ortamı oluşturmaktayız.
Bize Aşağıdaki Numaradan Ulaşabilirsiniz.