Hakkımızda

Firmamız ISO:14001 Çevre Yönetim Sertifikası, ISO 22716 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sertifikası, GMP Sertifikası, Free Sales Sertifikalarına sahiptir. Dünya standartlarında kaliteli hammadde ve güvenli üretimi önemsiyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Flavo kozmetik kimya sanayi a.ş. olarak yeterli alan ve alanında deneyimli personellerimizle birlikte üretim yapmaktayız. Akademik ile saha tecrübesinin bileşimi ile ar-ge ve ür-ge çalışmalarını kendi laboratuarlarımızda gerçekleştirmekte ve müşteri odaklı çalışma yapmaktayız.
Flavo kozmetik kimya sanayi A.Ş. ailesi olarak, müşterilerimizin isteklerine uygun ürün teklifi, numune hazırlama, zamanında ve doğru olarak kaliteden ödün vermeden üretim anlayışı ile hizmet etmekteyiz. İlgili olmak, güvenilir olmak, disiplinli olmak en büyük hizmet ilkelerimizdir. Kolay ulaşılabilirlik ve hızlı hizmet bizim önemli avantajlarımızdır.
Hem üretim hem de akademik olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimiz ile isterseniz sizin kendi standartlarınıza, isterseniz bizim sizin için belirleyeceğimiz yüksek standartlara göre sizin için üretim yaparak, markanızı en iyi şekilde temsil edebiliriz. Kaliteli ürün formülasyonu ve kaliteyi her üretimde koruyarak fason üretim yapmayı şiar edinerek hem size hemde müşterilerinize en iyi hizmeti sunmaktayız.

1-2010’lu yılların başında başlayan ve çeşitli kozmetik firmaları ile olan deneyimlerimiz sonrasında 2019 yılında 4 ortak olarak FLAVO KOZMETİK KİMYA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ni kurduk halen başkent ANKARA da faaliyetlerimiz devam etmektedir.

2- Yaklaşık 1000 m2 kapalı alanda kurulu tesisimizde yıllık 400.000 kilogram kapasitemiz ile çeşitli kategorilerde yaklaşık 15.000.000 adet ürün üretebilmekteyiz. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan laboratuvar ortamında ürettiğimiz ürünlerin kalite kontrol testlerini de yapabilmekteyiz.

3- Üniversite öğretim üyelerinden oluşan ARGE ve üretim kadromuz ile en son teknolojiyle donatılmış tesisimizde insana ve doğaya saygılı ürünler üretmeyi ilke edindik. İnsan dış görünüşünün yine insana sağladığı motivasyonu göz önünde bulundurarak yaptığımız ARGE çalışmaları ile mümkün olan en üst düzeyde doğal ürünler kullanarak ürünlerimiz ortaya çıkarmaya başladık. Hiçbir ürünümüz başka bir ürünün taklidi olamamakla beraber tamamen firmamıza ait formülasyonlar ile geliştirilmiştir.

4- Kelime anlamı KADIN demek olan WUTI markamız ile 12 farklı ürün üretmekteyiz. WUTI markalı ürünlerimiz ağırlıklı olarak Türkiye iç pazarında ve online sitelerde satışı yapılmaktadır. Bununla birlikte Çok da eski olmayan Avrupa, Asya ve Afrika pazarına girişimizi önümüzdeki dönemde artırarak devam ettirmeyi düşünmekteyiz.

5- Firma olarak kendimize belirlemiş olduğumuz vizyon ve misyonumuz:
VISION

Flavo Kozmetik is a women’s entrepreneurial revolution in cosmetics.The dream of our company is to make aprominent name for itself among not onlynational but also international brands byproducing products that do not harmhealth and make you feel the sensitivityand meticulousness of women’s handswithout sacrificing quality, and by creatingawareness with professionals who areexperts in their field.

MISSION
We have adopted the principles of takingsteps towards the future in our facilityequipped with the latest technology andinnovative approaches in our laboratories.Respect for people and the environmentwill always be our priority on this path weset out to create value both nationally andinternationally.

6- WUTI Ürünleri

Dış görünüşümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan cildin kusursuz yapısı her gün düzenli bir uzman bakımına ihtiyaç duyar.
İhtiyaç ve isteklere uygun, zamanı durdurmayı başaran bitkisel formüllü cilt bakım ürünlerimiz şu şekildedir:

Skin Care Products

Eye lash eye brow serum
Hijyen ürünleri

7- Flavo Kozmetik olarak üretimimiz içerisinde fason imalat önemli bir yer teşkil etmektedir. Uzman kadromuz ile yasal mevzuatlar ve çözümleri konusunda katkı sağlanarak, yeni formüller de geliştirerek paydaşlarımıza çözüm ortağı olmaktayız. 12 farklı markaya çeşitli kategoriler de ürünler üretmekteyiz.

8- Fason imalat yaptığımız ürün grupları ve markalar:

-Saç bakım ürünleri
-Kirpik ve Kaş Bakım ürünleri
-Cilt bakım ürünleri
-Hijyen ürünleri
-Gıda takviyeleri

Markalar:

9- Üretmekte olduğumuz ürünlerin satıldığı ülkeler :

İngiltere, 

Almanya, 

İran, 

Irak, 

Burkina Faso

 

10- Wuti ve fason üretimini yaptığımız ürünlerin yer aldığı web siteleri:
www.flavokozmetik.com
www.trendyol.com/wuti
www.dogalecza.com
www.toptankozmetik.com
www.mucollagen.com

Bize Aşağıdaki Numaradan Ulaşabilirsiniz.